KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761094

nr 876 1094

Etsning

Axel Fridell (1894-1935), 'Leslie Young Hamilton', signerad. , 8/ 12 mm: 23x17, 7

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 17 februari 2014
kl 19:59:28

17/2 19:54:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 feb